Iskolába csalogató

Elsős csalogató programok

Idén is szeretettel várjuk a leendő elsősöket az iskolánk alsós nevelői által szervezett programokra, ahol megismerhetik az iskolánk életét, a tanárainkat és a tanulóinkat.

2019. március 06 szerda 17 óra leendő elsősök szüleit várjuk szülői értekezletre

Itt találkozhatnak a tanító nénikkel, az iskolánk igazgatónőjével, a hittan oktatókkal.

Kosár eredmények

Második osztályos csapatunk február 9-én, a második kosárpalánta fordulón is győzelmet aratott, nyolc csapatot maga mögött hagyva. A harmadikos korosztály a velencei palántákkal vegyes csapatot alkotva, harmadik helyet szerzett. Gratulálunk Nekik!

IDÉN IS VAN OKTV – DÖNTŐSÜNK

Iskolánk végzős tanulója, Csordás Eszter bejutott az országos középiskolai tanulmányi verseny német II döntőjébe.

Ebben a kategóriában a két tanítási nyelvű és a német nemzetiségi gimnáziumok tanulóival együtt versenyeznek azok, akik Eszterhez hasonlóan, nyelvi előkészítő évfolyamot végeztek. Az első fordulóból 60-an jutottak be a másodikba, ahonnan most a legjobb 33 került a március végén megrendezendő döntőbe.