A 7. a osztálykirándulása

7.a osztálykirándulós csoportkép - Matis Márton fotója

A 7.a. osztály június 13-án igazi sportos napon vett részt.
A triatlon 1.része abból állt, hogy elbicikliztünk Velencére, az evezős pályára, ahol már várt minket egy "bősz" sárkány képében a 2.  próbánk. Egy órás evezés után újra nyeregbe pattantunk,  majd az Agárdi szabadstrandon egy teljesen új sporttevékenységet próbálhattunk ki. Ez a várva várt esemény a slack line volt. Két fa közé kifeszítenek egy rugalmas kötelet, amin egyensúlyozva végig kell sétálni.  Na persze,  ha ez ilyen egyszerű lenne..... :)
Nagyon élveztük a próbákat, a jó időt, és természetesen egymás  társaságát  is .
Nagy köszönet Derecskei Gábornak az első két próbáért, és Tóth Ádámnak a slakizésért. 

Június 14-én már nem sportolunk ennyit, helyette különböző közlekedési eszközöket vettünk igénybe. Vonattal elutaztunk Balatonfüredre,  majd sétahajókáztunk a csodálatosan szép Tihanyi-félsziget és Balatonfüred között (képek itt). Majd lábbuszon barangolhattunk a füredi Tagore sétányon,  a Kossuth-forrásnál, illetve a kikötőben Bujtor István szobránál.
Nagyon jól éreztük magunkat.
Szeretném megdicsérni az osztályomat,  mert nagyon rendesen  viselkedtek, pontosan jelentek meg a találkozási helyeken, és a jókedv sem hiányzott.