Úszótáborban a Chernelesek

Komáromban támad a fehér cápa - úszótáborban voltak harmadikosaink.

Hagyományainkhoz híven 3. osztályosaink idén is Komáromba utaztak úszótáborba, megkoronázva ezzel év közbeni úszástanulásukat. A gyerekek sok új élménnyel gazdagodtak és úszástudásukat is csiszolhatták a napi két edzésen.

Úszópalántáink rengeteget tudtak fejlődni ezekben a napokban.

Az edzések között a komáromi fürdő strandján pihenhették ki fáradalmaikat, ahol meghódították a fehér cápát és jeleskedhettek óriás műlecsúszásban. Táborhelyünkön minden este remek étkek várták a fáradt csapatot, felfedeztük a horgásztavat és a várjátszóteret. A faházas alvás külön izgalmakat tartogatott. A három élménydús nap után mindenki jókedvűen ért haza.

Köszönjük Csizmadia Beáta szülői segítségét.

Kiváló tábort zártunk egy kiváló csapattal!

(még három kép itt)