Eső és éremeső az evezős diákolimpián

Illényi-Bognár-Szabó-Jánosi

Eredményesen lapátoltak a Szolnokon, szeptember 15-16-án megrendezett diákolimpián evezőseink.
A legidősebb korosztály, a 6. korcsoport döntői meggyőző Chernel-eredményekkel zárultak:

• Férfi egypár: Illényi Dániel 1. hely, Túri Péter 2. hely, Bognár Ádám 3. hely (csak chernelesek jutottak fel a dobogóra!))
  • Férfi négypár: Illényi Dániel, Bognár Ádám, Túri Péter, Csordás Márton 1. hely
  • Vegyes négypár: Jánosi Dóra, Szabó Izabella, Illényi Dániel, Bognár Ádám 1. hely
  • Férfi kétpár: Illényi Dániel, Bognár Ádám 3. hely, Túri Péter, Csordás Márton 5. hely
  • Vegyes kétpár: Jánosi Dóra, Illényi Dániel 2. hely, Szabó Izabella, Bognár Ádám 6. hely
  • Női kétpár: Jánosi Dóra, Szabó Izabella 5. hely
  • Az 5. korcsoportban a Kovács Bálint, Illényi Marcell, Szűcs Attila, Gránitz Bence alkotta csapatunk 4. helyet szerzett, míg kétpárban Bálint és Marcell az 5. helyen végzett.
  • A 4. korcsoportban vegyes kétpárban Illényi Dorottya és Schreiber Ádám ezüstérmet szerzett.

Bognár György képei a csapatokról

Gratulálunk versenyzőinknek és edzőiknek: Csankó Évának, Csankó Tibornak és Vida Eriknek!

A Fehérvár TV videója az eseményről

Sportág