Curie- környezetvédelmi vetélkedő megyei forduló

Taroltak a Chernelesek a környezetvédelmi vetélkedőn

2018.02.17-én zajlott a székesfehérvári Táncsics iskolában a Curie környezetvédelmi vetélkedő megyei fordulója. Iskolánk 6 csapattal jutott be két korosztályban. Egy csapat betegség miatt nem tudott részt venni a megmérettetésen, a többiek kiváló eredményeket értek el. Gajzer Luca és Metzger Kata a 3-4. évfolyamosok versenyében az ötödik helyen végzett, Duitcs Márk, Bali Csaba és Nagy Bertalan szintén ebben a korosztályban a negyedik, Egervári Mihály, Juhász Jázmin, Pintér Gergő a harmadik, míg Bíró Ákos és Hévízi Richárd az első helyezést érték el. Az 5-6. évfolyamon egyetlen csapatunk jutott be a megyei döntőbe, Metzger Luca, Gecse Zille és Mikó Léna első helyezést ért el. Gratulálunk nekik! A két első helyett csapatért pedig reményeink szerint szoríthatunk a szolnoki országos döntőben.

A tanulmányi esemény dátuma
2018-02-17