Első helyezések a Zrínyi Matematika versenyen

Zrinyi Verseny 2018 (Balla Emőke fotója)

Február 16-án tartották az idén az országos Zrínyi Ilona matematika versenyt. A megmérettetésen, az ország határain túl élő, magyarlakta települések diákjai is részt vesznek.

Az iskolánk nagyon szép eredményt ért el megyei szinten, a másodikosok és a hetedikesek között is első helyezést szereztek tanulóink. Az országos döntőbe évfolyamonként a megyei legjobb első, illetve kisebb évfolyamokon az első és második helyezett kap meghívást. Így ebben az évben az országos döntőn két cherneles is részt vesz majd.

Zrinyi Verseny 2018 (Balla Emőke fotója)

Második évfolyamon megyei első helyezést ért el: Széll András, tanítónője: Szijártó Szilárdné, hetedik évfolyamon, megyei első helyezett lett: Baracsi Nóra, felkészítői: Kardos Gáborné és Kemenesné Szekrényes Zsuzsanna.

Az országos döntő, Kecskeméten lesz, március 28-30 időpontban.

Sok sikert kívánunk az országos döntőn!  

Balla Emőke, mkv.

 

 

 

A tanulmányi esemény dátuma
2018-02-16