Komplex természettudományos vetélkedő, 2018

Kovács B, Turi P, Grmela Zs, Pintér Á.

A címfotón a vetélkedő győztes csapata - Kovács Bálint (10.g), Turi Péter (12.g), Grmela Zsombor (9.g), Pintér Ákos (13.g).

A Chernel-hét szokásos eseménye a négy természettudományos tárgyból szervezett csapatverseny, ahol vegyes évfolyamokból összesorsolt csapatok igyekeztek elhappolni a többiek elől a díjat: tantárgyi ötösöket.

Fizikából az egyenletesen gyorsuló mozgással volt kapcsolatos a feladat, földrajzból a felszínformáló erők és a bolygók mozgása adta a témát, biológiából mozgás és fejlődés volt a téma, és kémiából is egy ronda "kígyót" (khmm) fejlesztettek a versenyzők, merthogy az idei évben a Chernel-hét témája a "mozgás és fejlődés".

A vidám és remek hangulatú versenyről Varga Péter készített képeket.