Curie Környezetvédelmi Vetélkedő Országos Döntő 10.hely

10.helyezés az országos környezetvédelmi versenyen

Április 21-én rendezték meg Szolnokon a Curie-alapítvány Környezetvédelmi vetélkedő döntőjét. Iskolán 4. osztályos csapata, idén második alkalommal készült fel a vetélkedősorozatra. Az elmúlt évben megyei 6. helyezésig jutottak, idén a megyei forduló győzteseként az országos döntőn mérhették össze tudásukat a többi csapattal. A döntőben egy írásbeli feladatsor kitöltése után be kellett bemutatniuk a lakóhelyük vizeit és azok felhasználását. Valamint előzetesen egy plakátot kellett elkészíteniük a kedvenc kirándulóhelyükről. A fiúk nagyon szépen szerepeltek és a 10. helyezést érték el. Gratulálunk nekik!

A csapat tagjai: Bíró Ákos, Hévízi Richárd és Kovács Bence 4.b osztályos tanulók, felkészítő tanáruk Kucsora Ágnes

A tanulmányi esemény dátuma
2018-04-21