Nyelvi mérések eredményei

Az idei tanévben is részt vettek diákjaink az országos idegen nyelvi mérésen, ahol a 6. és 8. évfolyamon a tanulók, összesen 117 fő (A1-A2 szint) két nyelvi készségét mérték, az olvasás- és hallásértést.

Tanulóink 7%-a teljesített 100%-os eredménnyel, 18%-a 90 és 99% közötti eredményt ért el, ami azt jelenti, hogy összességében a tanulók negyede ért el több mint 90%-os eredményt, míg a tanulók körülbelül háromnegyede 60%-os eredménynél jobbat ért el.

A 8. évfolyamosok összességében 76%-os, a 6. évfolyamosok pedig 67%-os eredményt értek el.

Erre a hivatkozásra kattintva érhető el a részletes adatokat tartalmazó táblázat. Az egyes tanulók eredménye a mérésen kapott azonosító segítségével kereshető ki.