Képzőművészeti szakkörös alkotások

Kiemelt kép
Az alkotókörösök idei művei

Nem tétlenkedtek a képzőművészeti szakkörös gyerekek sem a tanév során. Szebbnél szebb alkotások kerültek ki a kezeik közül.
A 2017/2018-as tanévben a 3. és 4. évfolyamos tanulóknak volt lehetőségük részt venni képzőművészeti szakkörön. A csütörtök délutáni foglalkozást nagyon szerették a gyerekek. Különböző témában, különböző művészeti technikákkal ismerkedhettek meg. Festettek őszi leveleket, készítettek őszi-téli amorografot, megismerkedtek Modiligiani és Picasso portréival, terveztek könyvborítót, dekorációt az aulába. Rajzoltak tájképet, ellátogattak a dzsungel madaraihoz.
Az alkotásokból az iskola földszintjén láthattak kiállítást az érdeklődők.
A foglalkozásokon részt vevő tanulók:
3.b Kaluz Boglárka, Ódor Flóra, Punk Levente, Nagy Merse
3.a Fodor Soma, Gajzer Luca, Kaufmann Renáta, Király Dorka, Lika Jázmin, Majoros Laura, Metzger Kata, Molnár Lili, Soberon-Kovács Szofia, Izmindi Levente, Jelinek Csongor
4.a Andrásfalvy Adél, Duics Márk, Heresznyei Barbara, László Mira, Marx Máté, Nagy Bertalan, Rozmus Míra, Szántó Regina, Vadkerti-Tóth Janka
4. b Bali Csaba, Bíró Ákos, Bodnár Dorka, Kónya Kamilla

Képek a kiállított művekről