Advent Bécsben

Advent Bécsben 2018

Idén is jó hangulatban telt a chernelesek december 14-i, bécsi kirándulása. Első állomásunk a Hauswirth csokoládégyár volt. Miután megtudtuk, hogyan készülnek a finomságok, meg is kóstolhattuk a termékeket. Így aztán könnyű volt eldönteni, hogy mit vásároljunk. Programunkat a Schönbrunni kastélyban folytattuk. A csodálatos épület, az adventi hangulatú udvar az egész csoportot lenyűgözte. A Tenger Háza is maradandó élményt nyújtott mindenki számára. Itt a tengeri és édesvízi halakon kívül, a Kroki parkban és a Trópusi házban krokodilokkal, szabadon szaladgáló majmokkal, denevérekkel, madarakkal és egyéb állatokkal is találkozhattunk. A épület tetőteraszáról megcsodáltuk a mesés, Bécsre nyíló panorámát. A napot belvárosi sétával és az adventi vásárok bebarangolásával zártuk.