KÖSZÖNŐ LEVÉL

Kedves Önkéntesek!
Tisztelt Klubvezet
ők!

A 2019. évi Evezős Masters Világbajnokság szervezői és a Magyar Evezős Szövetség Elnöksége nevében ezúton szeretnénk megköszönni a lelkes és áldozatkész munkátokat.

Rengeteg segítséget és önzetlen támogatást kaptunk tőletek, ami hozzásegített bennünket, hogy minden idők egyik legnagyobb és legsikeresebb nemzetközi evezős versenyét megrendezzük a Velencei-tavi Evezőspályán, amit ezúton is nagyon köszönünk.

Munkátok és hozzáállásotok révén minden résztvevőnek életre szóló élményt adtunk, és ezáltal nagyon pozitív élménnyel térhettek haza Magyarországról.

Reméljük, sikerült mindezt sok szép élménnyel viszonoznunk.

KÖSZÖNJÜK NEKTEK

Fülöp Ferenc, Kapócs Júlia, Rabi József, Nagy-Kapócs Anikó, Nagy Zoltán, Rabi Hanna, Bíró Lili, Pintérné Aradi Emese,

Grozer Erik, Romvári Eszter, Fülöp Péter, Farkas Béla, Bíró Hajnalka, Pecsenye Keve, Farkas Nikolasz, Rabiné Horváth Éva, Vajdáné Németh Edina, Borosnyai-Miklós Katalin, Dr. Meglécz Katalin, Fenyvesiné Gábriel Ágota, Smolkó Zsuzsanna Laura, Fenyvesi Zsuzsanna, Cser László, Vajdáné Németh Edina, Hajdú Zsófi, Csordás Márton, Fenyvesi Zsuzsi, Rideg Zoltán, Smolkó Zsuzsi, Orisek László, Grozev Erik, Fenyvesi Ernő, Schreiber Ádám, Kiss Balázs, Wagner Áron, Nagy Natália, Szabó Boglárka, Hege Marcell, Carrol Jasmine, Horváth Patrik, Illényi Dorottya, Kovács Márton, Szigeti-Kiss Barna, Takács Dominik, Bunda Benjámin, Matucza Máté, Kovács Barnabás, Lukács Ildikó, Pecsenye Tibor, Tieger Anita, Czikó Viktória, Kovács Tibor, Romvári Eszter, Orisek Judit, Kovács Gergely, Németh Milán, Kiss Kevin, Gulyás Virág, Borostyán Bogi, Baráth Noémi, Dr. Farkas Emese, Bodoki Erika, Palánki Kata, Radics Krisztián, Pais Ádám, Erdélyi Dominik, Gulner Dominik, Munkácsy András, Hamrák Mihály, Baricza Evelin, Jenei Réka

a 2019. évi Evezős Masters Világbajnokság Szervező Bizottsága

Velence, 2019. szeptember 19.