Rendkívüli helyzet

Tisztelt Szülők!

A gárdonyi Önkormányzat tájékoztatása alapján a kialakult járványügyi helyzetre tekintettel az iskolai gyermekétkeztetés eddig megszokott formái megváltoznak! A gyermekek részére történő ételszolgáltatás átmenetileg szünetel március 16. hétfőtől, tehát külön semmiféle étkezést nem kell lemondani!

Azoknak az agárdi és gárdonyi iskolás gyermekeknek, akiknél az étkezés

egyáltalán nem oldható meg, lehetőség van ebédhez jutni.

A főzés az agárdi iskola konyháján történne! Az ebédet a Chernel István Általános Iskola kapujában lehet személyesen átvenni szerdától kezdve minden hétköznap 11:30 és 12:00 között.

(Kérjük, hogy otthonról saját dobozt, ételhordót ne hozzanak magukkal, ezt az ételhez az Önkormányzat biztosítja.)

Az ebéd díja változatlan!

Az étkezésre jelentkezni az agárdi iskola élelmezésvezetőjénél, Horváth-Kaleszdorfer Lindánál lehet

a 06 30/300-2978-as telefonszámon. A jelentkezés határideje március 17. kedd 12 óra.