Jó tanuló, jó sportoló

foci

Örömmel tudatjuk, hogy még egy volt diákunk megkapta a Magyarország jó tanulója – jó sportolója 2019. címet.

Lengyel Pétert Kiskunhalasról igazolta le 2018 őszén az MTK kapus posztra, így a 2018/2019-es tanévet már iskolánkban kezdte meg. A rangos címet az Agárdon eltöltött egy éve alatt érdemelte ki.

Péter 5 évesen kezdett el sportolni, nagyon sokszor tőle idősebb társak csapatában védte a kaput. Korosztályának helyi bajnokságain rendszeresen felfigyeltek tehetségére. Így került az MTK -hoz is, ahol az U17-es országos bajnokságban a csapat 3. lett.

A Sándor Károly Labdarúgó Akadémia fővárosba költözésével Péter is Budapesten folytatta tanulmányait 2019 szeptemberétől.

Szívből gratulálunk az elismeréséhez, és további sok sikert kívánunk a tanulásban és a sportban is!

Sportág