OM-azon.: 030081  2484 Agárd, Iskola utca 2.
chernel.titkarsag@gmail.com   Nyitva: H-P: 7:00 - 18:00

Kedves Szülők! Az áprilisi étlap innen elérhető. Fizetéskor ügyeljenek rá, hogy új bankszámla számunkra (50420087-10001428) történjen az utalás!

Az európai szerzők napja

Március 25. – az európai szerzők napja.

Mezei futóverseny

Március 20-án rendezték Székesfehérváron a mezei futóverseny vármegyei döntőjét. Iskolánk 18 tanulója vett részt a versenyen, ahol nagyon szépen szerepeltek! A lll. korcsoportos lány csapat megyei 3. helyet szerzett! A csapat tagjai: A lV. korcsoportos lányok nagyon szoros versenyben 4.helyet szereztek! A csapat tagjai: A lV. korcsoportos fiúk 5. helyet szereztek! A csapat tagjai: Az…
Read more

Akrobatikus rock and roll

A hétvégén Veszprémben akrobatikus rock and roll pontszerző Országos Bajnokságon nagyformációs felnőtt kategóriában Görgicze Léna a csapatával 2.helyen végzett! Gratulálnuk!

Czéczei János

igazgatóhelyettes

Matek siker!

A Zrínyi Matematika Verseny megyei fordulóján a Chernelesek ismét kiemelkedő eredményeket értek el! A csapatversenyt a 2. évfolyamon a Chernel nyerte. A tanulóknak és felkészítő tanáraiknak: Sallai Orsolyának, Szakács-Fehér Katalinnak, Faragóné Czuppon Mártának és Hegyiné Mihalovics Ilonának Gratulálunk!

Márciusi étlap

Kedves Szülők! A márciusi étlap innen elérhető. Fizetéskor ügyeljenek rá, hogy új bankszámla számunkra (50420087-10001428) történjen az utalás!

Jó tanuló, jó sportoló

Gecse Zille és Fánczi Áron megkapta a Fejér vármegye jó tanulója – jó sportolója díjat a 2022/23-as tanévre. Büszkék vagyunk rájuk, gratulálunk nekik, tanáraiknak, edzőiknek pedig köszönjük az áldozatos munkát!

Curie vetélkedő

02.19-én rendezték meg a területi döntőt a Curie Alapítvány Környezetvédelmi vetélkedőjén. Idén 2 csapattal vettünk részt a 3.-4. évfolyamosok között. Mindkét csapatunk nagyon jól szerepelt. A Jankovics Vivien, Üsztöke Anna és Vörös Panna alkotta csapat 3. helyezést ért el. Bicskey Lídia, Héger Flóra és Pálmüller Boglárka együttese pedig a 2. helyet szerezte meg. Gratulálunk mind…